Welcome to Delicate template
Header
Just another WordPress site
Header

Fotografia obrotowa

December 23rd, 2013 | Posted by n30admin in Fotografia obrotowa

Aby uatrakcyjnić swoją stronę internetową i móc pokazać swój produkt w całej okazałości z każdej strony bez potrzeby oglądania kilkunastu zdjęć, wystarczy zdecydować się na zrobienie zdjęć obrotowych w technice 3D.
Fotografia obrotowa jest doskonałym narzędziem do zwiększenia obrotów firmy ze sprzedaży, choćby z tego względu, że zainteresowany może od razu oglądać przedmiot zainteresowania z dowolnego punktu i naprawdę dokładnie mu się przyjrzeć. Dzięki temu na pewno ilość zwrotów ulegnie obniżeniu, ponieważ klient nie będzie w żadnym przypadku zawiedziony, bo kupił to, czemu mógł się przyjrzeć, przybliżyć i zapoznać się z każdym szczegółem, nawet w opcji Full Screen.

Technika ta pozwala na dokładne przedstawienie przedmiotu każdej wielkości. W grę wchodzą przedmioty bardzo niewielkich rozmiarów, jak biżuteria, kosmetyki po sprzęt sportowy, meble, ubrania, akcesoria dziecięce, zabawki po samochody i znaczących rozmiarów inne rzeczy. Można również w ten sam sposób sfotografować człowieka, który będzie prezentował w ruchu jakiś gadżet czy ubranie.

Fotografia cyfrowa powoli wypiera tradycyjną właśnie ze względu na klientów, których uwagę i zainteresowanie bardziej przyciąga ruchomy niż statyczny obraz.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 You can leave a response, or trackback.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *